Doorzoek de site
 
Ga snel naar
Een brug naar de toekomst   | Pontes | Sitemap
Schoolleiding
Rector
Mw. C. Biesterbosch-Gunst
c.biesterbosch@pontes.nl

College van Bestuur
Ir. K.G. Terlage
k.terlage@pontes.nl

Locatiedirecteur locatie Bergweg (vmbo b/k)
Dhr. A.A. de Gans
a.de.gans@pontes.nl

Afdelingsleider vmbo GT
Dhr. J. Timmermans

j.timmermans@pontes.nl

Afdelingsleider havo
Dhr.R.Florisse
r.florisse@pontes.nl
 
Afdelingsleider (vmbo b/k)
Mw.L. Vos
l.vos@pontes.nl

Afdelingsleider brugklas,
Mw.J.A.Hemminga-van Vliet
j.hemminga@pontes.nl

Afdelingsleider VWO
Dhr. P.J. van der Gaag
p.van.der.gaag@pontes.nl

.


Meer dan een school
 
 
Agenda
 
©2011 Pontes Het Goese Lyceum - Alle rechten voorbehouden
Ga voor het Goese! | Pontes | Sitemap | Inloggen